НС/кримінал  |  04.06.20  |  четвер
 

На Львівщині два роки неповнолітню дівчину використовують для сексуальних послуг

Вчора, 3 червня, у Новому Роздолі Ірина Телька виявила ввечері самотню неповнолітню дівчинку на узбіччі дороги. Про це вона написала у соцмережі Фейсбук.

Подаємо допис Ірини Тельки, який описує вчорашню її зустріч з дівчинкою:

«Близько 10 вечора я вже була на під’їзді до Нового Роздолу коли на дорозі, що розмежовує роздільський ліс, побачила на узбіччі дівчину, яка сиділа біля зламаного велосипеда сама. О 22.00!!!

Зупиняюсь, з’ясовую, що сталось. Виявляється ця неповнолітня кобіта з Журавна (а це майже 60 км від Н. Роздолу) їде на здибанку ровером до хлопця у Н. Розділ з яким познайомилась в Інтернеті. Їй 17 років. Мати позбавлена батьківських прав, вітчим так само.

Дівчина живе з бабцею, яка їй не рідна і якій, зі слів дівчини, на неї глибоко начхати. Не знаю, як до неї відноситься до неї ця бабця, але вона каже, що це пекло. Тому знайомиться з хлопцями в Інтернеті, щоб вийти швидше заміж. Питаю, хто тобі таке порадив? Мовчить. Питаю, чи розуміє вона, що це небезпечно і це загрожує їй.

Розповідає, що пережила страшні речі і гірше вже не буде. Питаю, що пережила. Каже, бувало, що приїду до хлопця, а він не один, їх багато. І всі вони нею користуються у сексуальному плані. І так з 15 років бувало часто! Питаю, ти комусь про це говорила. Каже, нема кому. У розмові видно, що дівчина не зовсім «повносправна». Питаю, що у тебе з руками, бо вони виглядали з порізами. Каже, я ріжу вени, коли не можу терпіти.

Питаю той до кого ти їдеш – ти його знаєш. Відповідає, що трохи знає, але їде не так до нього, як до його друга. А друга знаєш – ні, не знаю. Навіщо ти їдеш до нього посеред ночі – бо мені обіцяли знайомство і може я вийду тоді заміж. Кажу, ти розумієш, що той друг, який тебе ніколи не бачив, буде хотіти від тебе лише одного. Так розуміє, але діватись їй нікуди.

Звісно, за жанрами таких драм, у цієї неповнолітньої кобіти, розряджений телефон. Тож я дзвоню до її «друга» на ймення Діма, щоб з’ясувати що відбувається. На другому кінці телефону впереміжку з відбірними матами новороздільське бидло у гучній компанії своїх дружків, пояснює мені що він чекатиме горе-Марічку на в’їзді у Малехові.

Підводжу цю горе-дівчину і бачу, що стоїть конкретне бидло у неадекватному стані. Кажу йому ти знаєш що вона неповнолітня і те, до чого її змушують називається проституцією, а воно мені про свої конституційні права. Дівчину з машини не випустила, вирішила відвести її до лікарні. По дорозі у цієї бідосі стається істерія. Вона кричить, що знову в лікарню не буде лягати. Кажу, тобі потрібна допомога, ти її отримаєш, а вранці, вдень підеш у своїх справах. Вона на ходу машини відкриває двері і намагається вискочити, ледве її втримала. Висадила її і поїхала у поліцію.»

Жінка звернулася до Новороздільського відділку поліції та з правоохоронцями поїхала шукати неповнолітню Марію N. Її персональні дані передані поліції.

З правоохоронцями дівчину було знайдено. Бабуся з якою проживає дівчина, байдуже сприйняла повідомлення про дівчину та повідомила, що дівчина вже лікувалася у психіатричній лікарні.

Дівчина поїхала з правоохоронцями у відділок.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах