НС/кримінал  |  23.06.21  |  середа
 

На Київському водосховищі 10-річна дитина вистрибнула з човна з нетверезою жінкою

Дитина поплила до берега самотужки, її знайшли за 3 кілометри від берега.

У воді дитина пробула близько двох годин, дуже замерзла і була вкрай знесилена.
Третю добу тривають пошуки в акваторії Київського водосховища. Рятувальники шукають чоловіка, якого на матраці з дитиною віднесло в море поблизу с. Лебедівка. Тіло дитини було знайдено на відстані більш як 10 кілометрів від місця зникнення поблизу села Козаровичі. Про цей випадок розповідали чи не всі засоби масової інформації. Але сумний досвід, на жаль, ні чому не вчить наших громадян.
Вже під час роботи водолазної групи до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про те, що біля с. Ровжі на Київському водосховищі відносить у море човен з людиною.
Невідкладно на місце події було направлено водолазно-рятувальне відділення для проведення пошукових робіт.
І під час цього пошуку (чоловіка на човні) надходить ще одне повідомлення про те, що між с. Ровжі і с. Лебедівка жінку і дитину відносить у море на гумовому човні. Рятувальники приймають рішення про першочерговість порятунку жінки з дитиною і перебазуються в напрямку села Ровжі.
Під час недовгих пошуків човен було виявлено на відстані 4-х кілометрів від берега, і коли рятувальники підплили до нього, те що вони побачили вразило всіх - жінка знаходилася напідпитку, а дівчинки 10 років в човні не було. Коли рятувальники запитали де дитя, вона спокійнісінько відповіла, що дитина вистрибнула з човна і поплила до берега самотужки.
Дівчинку було знайдено, за 1 кілометр від човна і за 3 кілометри від берега, у воді вона пробула близько двох годин, дуже замерзла і була вкрай знесилена. Дівчинка розповіла рятувальникам, що вона злякалася, що човен потоне і вистрибнула, щоб самотужки доплисти до берега.
Дитину на березі передано батькам, з ними проведено роз’яснювальну роботу.
Хоча, сенсу, мабуть, з цього ніякого, адже всі вони були теж напідпитку!
Потім рятувальники знову направилися для пошуку чоловіка на човні, якого відносило у Київське море. Його було знайдено за 10 кілометрів від берега. Також в стані алкогольного сп’яніння без будь-яких засобів захисту.
Ось так, впродовж одного дня пошуків загиблих, врятовано трьох дорослих і дитину. Замисліться над цим... Головне управління ДСНС України у Київській області

Про це повідомляє https://www.facebook.com/tv.company.magnoliatv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах