НС/кримінал  |  13.09.17  |  середа
 

На хабарі у 70 тис. дол. зловили топ-чиновника "Укрзалізниці"

Хабарника затримали "на гарячому" під час взяття ним першої частини неправомірної вигоди. Загалом чиновник планував отримати хабар у розмірі 300 тисяч "зелених".

Генпрокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що на хабарі "погорів" перший заступник начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ "Українська залізниця" Джакелі Вахтангі.

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією спільно з Головним слідчим управлінням Служби безпеки України викрили хабарника. Його спіймали з 70-а тисячами доларів США в ресторані Києва.

"Оперативники спецслужби затримали посадовця в одному з київських ресторанів під час отримання всієї суми першого "траншу",

- інформує прес-центр СБУ.

Зазначається, що чиновник вимагав 300 тис. дол. за вирішення питання щодо призначення громадянина України на одну з керівних посад в "Укрзалізниці".

За ст. 368 Кримінального кодексу України відкрили кримінальне провадженняТривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Зазначимо, що затриманий Джакелі Вахтангі - громадянин Польщі, призначений попереднім керівництвом УЗ.

Нагадаємо, раніше НАБУ і САП оголосили чиновникам "Укрзалізниці" підозру у зловживанні службовим становищем, в результаті чого Державна адміністрація залізничного транспорту України недоотримала 10,2 млн доларів доходів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...