НС/кримінал  |  06.08.20  |  четвер
 

На Донеччині судитимуть анестезіолога, за недбалості якого трагічно загинула дитина

Слідчим управлінням ГУНП в Донецькій області завершено досудове розслідування за фактом загибелі дитини в стоматологічній клініці м. Маріуполя.

22 липня 2017 року батьки привели сина на лікування, йому було зроблено загальний наркоз, та під час стоматологічного втручання сталася клінічна смерть.

Трагедія викликала широкий резонанс у суспільстві, і розслідування було взято під особистий контроль керівництвом обласного главку поліції. Довести факт лікарської помилки складно, тому кропітка робота зайняла три роки.

Слідчі провели велику кількість слідчих і розшукових дій, ретельно вивчили дії кожного медичного працівника, перевірили законність діяльності медиків і походження препаратів.

Було проведено 4 довготривалі комісійні судово-медичні експертизи у різних містах країни, зокрема у МОЗ України. Важливий внесок зробила при цьому прокуратура Донецької області, яка підтримала поліцейських у прагненні дійти істини і встановити, хто винен в смерті дитини.

Наполегливість правоохоронців у розслідуванні дала результати. Згідно з висновками комісійних судово-медичних експертиз було встановлено, що до непоправного призвели саме дії лікаря-анестезіолога.

Слідство встановило, що хлопчик загинув через асфіксію – бинт перекрив доступ кисню до організму дитини. Таким чином, слідчі зібрали беззаперечну доказову базу та довели, що смерть дитини настала внаслідок недбалості лікаря.

Кримінальне провадження спрямовано до суду. 52-річній фігурантці загрожує покарання від обмеження волі на строк до 5 років або до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Про це повідомляє magnolia-tv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах