НС/кримінал  |  30.11.18  |  п'ятниця
 

У львів'янина вилучено контрабандні швейцарські годинники

Львівські митники знайшли серед особистих речей порушника чоловічі та жіночі годинники відомої швейцарської компанії.

У четвер, 29 листопада, львівські митники вилучили партію швейцарських годинників, які намагався незаконно перевезти мешканець Львівщини на територію України.

Про це інформують у ГУ ДФС у Львівській області.

Водій легкового автомобіля прибув у пункт пропуску «Шегині – Медика» з Республіки Польща. Для перетину кордону водій обрав смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор». Такою дією він заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню.

Працівники митниці візуально оглянули автомобіль, проте вони запідозрили наявність у ньому таких товарів. Під час усного опитування львів'янин заявив, що перевозить кухонні стільці, вартість яких не перевищує неоподатковану норму для громадян.

Однак митники хотіли перевірити цю інформацію, тому скерували автомобіль в місце для поглибленого огляду товарів і транспортних засобів. Під час огляду працівники митниці виявили серед особистих речей чоловічі та жіночі годинники відомої швейцарської компанії.

Загальна кількість знайдених годинників становила 11 штук, вартістю 300 тисяч гривень.

Увесь товар було вилучено. Справу скерують до суду, оскільки відбулося порушення митних правил, передбачених статтями 483 і 471 Митного кодексу України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах