НС/кримінал  |  23.05.18  |  середа
 

В Україні за тиждень захворіли на кір понад 1,5 тисячі людей

Міністерство охорони здоров'я закликає органи місцевого самоврядування посилити заходи з вакцинації.

За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, за 20-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1610 людей (642 дорослих і 968 дітей). Зупинити спалах може тільки посилена імунізація.

"Міністерство охорони здоров'я вживає заходи для підвищення рівня імунізації та проведення щеплення дітям, які свого часу пропустили планову вакцинацію, та закликає органи місцевого самоврядування посилити заходи з вакцинації",

- йдеться в повідомленні.

Щоб зупинити розповсюдження захворювання, МОЗ рекомендує проводити вакцинацію у тимчасових кабінетах щеплень в організованих дитячих колективах – дитячих садках та школах.

Зазначимо, у квітні вікові рамки додаткової імунізації були розширені до 18 років.

Згідно з розрахунками, наразі в Україні 760 тисяч дітей, які вчасно не отримали першу або другу дозу КПК, і всі вони мають якнайшвидше надолужити пропущені щеплення.

Кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. Діти, які не отримали профілактичне щеплення, знаходяться у зоні ризику. Захистити від хвороби може тільки вакцинація.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах