НС/кримінал  |  06.04.18  |  п'ятниця
 

НАБУ оприлюднило кадри з пропозицією хабара для Супрун

В обмін на квартиру лікарня Вишневого мала б отримати медичну техніку, зокрема мамограф, за рахунок міжнародних організацій.

До ТСН потрапило ексклюзивне відео, як очільниці МОЗ Уляні Супрун пропонують хабара квартирою в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневого.

"Це одна історія з кількох розмов з акваріума в кабінеті керівника Антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. У ній фігурують щонайменше п'ять осіб",

- передає ТСН.

На відео, очільник радикалів Києво-Святошинського району Олександр Богачов спочатку щось шепоче на вухо, потім хапає за лікоть Уляну Супрун, бере за руку і знову тихо каже:

"Я не розумію такі речі, я розкажу як, у нас будинки будуються гарні".

Комплекс "Акварелі 2" на околиці Вишневого. Імовірно, у цій ще не добудованій секції однокімнатна квартира мала стати власністю Уляни Супрун. 

В.о міністра, нібито, одразу заявила до органів. На відео уже міський голова Вишневого особисто зустрічається з нею. І розмірковує над схемами передачі квартири для неї.

Квартира, призначена для Супрун, з якихось фондів міського голови, її мали оформити на  помічника очільниці МОЗ. Водночас у міськраді заперечують наявність вільного житла.

Міський голова Вишневого Ілля Діков сказав, що утримається від коментарів до закінчення слідства.

У НАБУ склали повідомлення про підозру, але прокурори САП ніяк її не погодять.

Сама Уляна Cупрун та її помічник, на якого й оформляли квартиру, обіцяють прокоментувати  цю історію згодом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах