НС/кримінал  |  12.07.18  |  четвер
 

Міномет "Молот" на Рівненщині вибухнув через подвійний заряд

Такими були висновки слідчого експерименту, в ході якого, за словами слідчих, вдалося провести такий самий вибух.

Про це заявив заступник міністра оборони Ігор Павловський на засіданні комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони.

Згідно з висновком експертів, міномет "Молот", через якого загинуло троє військовослужбовців на полігоні в Рівному, мав подвійний заряд. Остаточні результати слідства будуть вже після детальної експертизи підірваного міномета в інституті судових експертиз, після чого будуть названі точні причини загибелі солдатів.

"Вчора ми провели додатково експеримент із залученням Київського інституту судових експертиз, безпосередньо прокуратури - прокуратури Західного регіону, Військової служби правопорядку, представників науково-дослідних структур, зімітували практично всі події, які могли статися безпосередньо під час виконання завдань, і отримали наступні результати: в під час подвійного заряджання міномета і стрільби наслідки руйнування ствола міномету були точно такі, як відбулися в п'ятницю при подвійному заряджанні міномета "


- заявив Павловський.

Нагадаємо, що під Рівним загинуло кілька бійців ЗСУ під час навчань. Троє військовослужбовців отримали смертельні поранення під час занять з бойової підготовки. Ще дев'ять бійців госпіталізовані.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...