НС/кримінал  |  17.09.13  |  вівторок
 

На Львівщині затримали шість африканських мігрантів

Впродовж декількох минулих діб у Львівські та Закарпатській областях прикордонникам вдалося затримати шестеро незаконних мігрантів із африканського континенту.

Таку інформацію озвучили в відділі з питань взаємодії з засобами масової інформації Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Зазначимо, що в Львівській області поблизу кордону чужоземця помітили місцеві мешканці. Мігрант, якого затримати працівники прикордонної служби відділу «Грушів», не мав із собою жодних документів, однак повідомив, що є гвінейцем. Також чоловік зізнався, що обрав курс на інший бік кордону після невдачі зі вступом в один із вишів України.

Ще трьох африканських мандрівників поблизу села Соснівка, що на Львівщині, затримали 15 вересня працівники прикордонної служби відділу «Смільниця» Мостиського загону. До Польщі мігранти із Судану, Сенегалу і Кот-д’Івуару також намагалися перебратися без жодних посвідчень своєї особи.

Також цими днями двох громадян Судану вдалося затримати прикордонному наряду відділу «Ділове» Мукачівського загону. Африканці, що пересувалися рейсовим автобусом «Київ-Тячів», поінформували, що начебто приїхали в Закарпатську область до свого приятеля з метою відпочинку. Але ні його номера телефоні, ні імені повідомити мігранти не змогли.

Нагадаємо, чисельність тих, хто бажає перетнути кордон України, впродовж літа збільшилась на десять відсотків. У Держприкордонслужбі це пов’язують із активним туристичним сезоном.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 8415

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e