НС/кримінал  |  08.02.18  |  четвер
 

120 українських моряків затримали у Греції

Українські консули надають усю необхідну допомогу та роблять все можливе, щоб захистити права наших громадян.

За звинуваченнями у перевезенні нелегальних мігрантів до Греції затримали 120 українських громадян, 42-є з них вже засуджені до позбавлення волі на термін від 8 до 25 років. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, інформує "Укрінформ".

За його словами, ця динаміка є доволі негативною, кількість громадян України, втягнутих у схеми перевезення нелегальних мігрантів, зростає, тож проблема є системною. Законодавством Греції за перевезення нелегальних мігрантів передбачені дуже суворі санкції.

Погорельцев зазначив, що наші громадяни втягуються до цієї протиправної діяльності, в тому числі структурами на території України.

"Я можу з певністю сказати, що принаймні частина з наших громадян, які зараз або перебувають під слідством, або засуджені на території Греції, цілком усвідомлювали те, що вони мають зробити, куди їдуть, і що вони мають перевозити нелегальних мігрантів, і що за цей злочин передбачено доволі суворе покарання",

- констатував Погорельцев.

Він також зазначив, що українські консули у Греції відвідують затриманих громадян, передають їм засоби гігієни, теплі речі і предмети першої необхідності, надають консульські поради, консультації - роблять все можливе, щоб захистити права наших громадян.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e