НС/кримінал  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

Манафорт визнав себе винним та співпрацюватиме зі слідством

Колишній політтехнолог заробив в Україні мільйони доларів і приховав їх від податків.

Екс-голова передвиборної кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт погодився співпрацювати зі слідством у "російській" справі про втручання у вибори в США.

У суді в п'ятницю, 14 вересня, він визнав себе винним у двох обвинуваченнях, що стало частиною угоди зі спецпрокурором Робертом Мюллером, передає ВВС.

Під час появи у федеральному суді Манафорт визнав себе винним в одному випадку змови проти США та одному випадку змови з метою завадити правосуддю.

Угода допоможе Манафорту уникнути другого судового процесу щодо відмивання грошей та інших обвинувачень.

У другій справі політтехнолога звинувачують у змові проти США, відмиванні понад 30 млн доларів і наданні неправдивих свідчень. Також його звинувачують в недотриманні законів про розкриття інформації про лобіювання інтересів України і роботі як незареєстрованого іноземного агента Партії регіонів і екс-президента Віктора Януковича.

Білий дім наполягає, що визнання Манафортом провини жодним чином не пов'язане з президентом Дональдом Трампом або його переможною кампанією 2016 року.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Манафорту пред'явили звинувачення у відмиванні грошей, змові проти США, ухилянні від сплати податків, незаконному лобіюванні, брехні бухгалтерам, які складали його фінансові звіти, наданні хибних свідчень, а також спробах втягнення у злочинні схеми представників так званої Габсбурзької групи, які лобіювали інтереси України в США, неназваних членів конгресу США та європейських політиків.

15 червня політтехнолога відправили за ґрати. Судовий процес почався 31 липня. У першій справі Манафорта визнали винним у банківському шахрайстві, в ухиленні від сплати податків та від декларування іноземних рахунків.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...