НС/кримінал  |  26.06.19  |  середа
 

Махінації на закупівлях для ЗСУ: ДБР і ГПУ проводять 40 обшуків

Слідчі дії проходять за місцями проживання низки посадових осіб Міноборони, працівників комерційних структур і в офісних приміщеннях.

Співробітники Держбюро розслідувань і Генпрокуратури України проводять 26 червня обшуки у рамках розслідування кримінального провадження про закупівлю для потреб Збройних сил неякісних бронежилетів та іншого майна за завищеними цінами.

Про це директор ДБР Роман Труба заявив на брифінгу.

За його словами, проводиться близько 40 обшуків.

Слідчі дії проходять за місцями проживання низки посадових осіб Міноборони, працівників комерційних структур і в офісних приміщеннях, зазначив Труба.

Працівник Головного управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Сергій Місюра повідомив у Facebook, що обшуки у приміщеннях Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ розпочались в один час з обшуками у будинках Юрія Бірюкова, Дмитра Марченка та інших офіцерів ГУРСМЗ.

"Обшуки тривають досі, тому і не пишу ніяких деталей. Заблоковані входи й виходи навіть між поверхами - розблоковані, можна ходити. Нічого не знайшли, та й специфічно шукають... Усі деталі та мої версії згодом, після закінчення слідчих дій",

- написав Місюра.

Про це повідомляє Главком

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах