НС/кримінал  |  09.07.20  |  четвер
 

"Люди, які вбили сина Соболєва, пов’язані з убивцями пластичного хірурга та журналіста"

Убивці трирічного сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва причетні до ряду інших замовних вбивств.

Про це 9 липня під час круглого столу на тему «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?», що триває у пресцентрі «Стоп корупції», заявив адвокат депутата В’ячеслава Соболєва Єгор Бодров.

"Юсуп Обуєв – один з організаторів убивств, кілька тижнів він був підозрюваним у справі. Стрілець 3 місяці був у відпрацюванні СБУ. Чи вони відпрацьовували, чи моніторили його діяльність – ми не знаємо. Це була не моя сфера – вбивства, але на сьогодні вбивці, які мають відношення до Соболєва – мають відношення також до вбивства пластичного хірурга, замаху на вбивство журналіста в Грузії. Громадянин Васамбег Боков – ця особа була співмешканцем чеченця, якого затримали в нашій справі. Наступне. Аваков заявляв про вбивство в Австрії журналіста та блогера, яке відбулось за участі представників чеченської діаспори теж. На сьогодні провадження не об’єднують,"

— наголосив він.

Нагадаємо, 1 грудня 2019 року у салоні авто від пострілу загинув 3-річний син депутата В’ячеслава Соболєва Сашко. 2 грудня поліція затримала підозрюваних у стрілянині – молодиків 18 і 19 років. Депутат заявив, що готовий виплатити винагороду у розмірі 2 млн грн за інформацію про замовника вбивства.

Про це повідомляє stopcor

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах