НС/кримінал  |  25.05.22  |  середа
 

Луганщина повністю без газу. Зупинили останню газорозподільну станцію

Луганська область залишається повністю знеструмленою, відсутнє і централізоване водопостачання.

Російські військові не припиняють обстріли Луганської області. Через їх чисельність регіон залишився без газу. Зупинили роботу останньої газорозподільної станції в області, працівник отримав травми.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, 24-го травня на Луганщині з газом залишалися 36 тисяч абонентів у трьох населених пунктах, а залишків блакитного палива в магістральних трубах вистачило б ще на півтора місяця.

«Тепер газ відсутній повсюди. Через обстріл в районі останньої вцілілої газорозподільної станції акубаротравми зазнав працівник, який здійснював регулювання автоматики. Через обстріли з боку російської армії припинила роботу і ця газорозподільна станція, що призвело до відсутності централізованого газопостачання в цих населених пунктах»,

– написав Сергій Гайдай у телеграмі.

Він нагадав, що Луганська область залишається повністю знеструмленою. Відсутнє і централізоване водопостачання. Воду для потреб населення розвозять рятувальники.

Нагадаємо, що в понеділок російські агресори під час спроби відрізати Луганщину від траси Лисичанськ-Бахмут пошкодили магістральний газопровід.

Від початку тижня на Луганську область Росія виставила 25 батальйонно-тактичних груп, у кожній з яких приблизно до 500 осіб.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e