НС/кримінал  |  19.07.18  |  четвер
 

Лідер С14 мало не побився з відомим журналістом

Інцидент стався вчора, 18 липня, під час суду над одним з лідерів С14 Сергієм Мазуром.

Про це повідомляє видання "Страна". 

Журналіст "Громадського" Ігор Бурдига ще півтора тижні тому конфліктував з угрупованням С14 у Facebook. За використання нецензурної лексики журналісту навіть пізніше оголосили догану, проте все одно вирішили відправити його на редакційне завдання в Голосіївський райсуд, де повинні були судити одного з лідерів націоналістів, оскільки сам Бурдига вже кілька місяців працює з цією темою.

Біля будівлі суду він наткнувся на "старих знайомих" в особі лідера С14 Євгена Карася і з десяток його соратників. Почалася словесна перепалка під час якої Карась дав Бурдиге ляпаса, а коли журналіст хотів дати відкоша - натовпом ледве не накинулися інші представники С14, але вчасно втрутилася поліція.

Також раніше С14 подали в суд на "Громадське" за те, що їх назвали неонацистами, хоча за інформацією видання, вони не зможуть виграти цю справу.

Нагадаємо, що ватажка С14 відправили під домашній арешт. Під час засідання народний депутат Ігор Луценко пропонував взяти Сергія Мазура на поруки, але суддя відмовив.


ДОПОВНЕНО

Стало відомо, що журналіста відсторонили від роботи після того, як Євгеній Карась дав йому ляпаса. Видання відмовляється давати коментарі з цього приводу. 

"Це рішення редакції Громадського, і редакція відмовляється його коментувати,"

- відповідають у "Громадському" журналістам. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...