НС/кримінал  |  04.08.20  |  вівторок
 

«Київському терористу» оголосили підозру

Так званому «київському терористу», громадянину Узбекистану, який напередодні погрожував вибухом в приміщенні банку у бізнес-центрі Києва, повідомлено про підозру у вчиненні теракту.

Йдеться про погрозу вибухом, що створює небезпеку для життя людей з метою порушення громадської безпеки та привернення уваги громадськості до певних його поглядів. Про це повідомляє прокуратура Києва та Офіс Генпрокурора.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відповідне клопотання скеровано на розгляд до Печерського районного суду столиці. Прокуратура клопотатиме про утримання зловмисника під вартою

Слідство встановлює мотиви скоєння злочину.

Нагадаємо, 3 серпня о 12:00 до відділення АТ «Універсал Банк» зайшов невідомий чоловік і повідомив, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба, і попросив викликати поліцію.

Особою, яка погрожувала підірвати відділення АТ «Універсал Банк» у центрі Києва, є громадянин Узбекистану – 32-річний Карімов Сухроб Рахманович.

Для його затримання було введено спеціальну операцію «Бумеранг» під керівництвом Служби безпеки України. В результаті спецоперації зловмисник був нейтралізований. Згодом повідомили, що вибухівки в чоловіка не було.

За фактом терористичного акту у Києві було відкрито кримінальне провадження.

Також відомо, що «київський терорист» із 10-и років перебував на обліку у психлікарні.

Про це повідомляє magnolia-tv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах