НС/кримінал  |  14.08.20  |  п'ятниця
 

COVID: Київ і ще 3 області наближаються до 50% заповнення лікарень

Столиця Київ, а також Чернівецька, Рівненська та Івано-Франківська області наближаються до показника у 50% завантаженості лікарень, передбачених для хворих на COVID-19 на "першій хвилі".

Джерело: Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в Національному інституті раку.

Пряма мова:

"Україна з черговими двома антирекордами. По-перше, за добу в нас захворіло 1 732 особи. З них 110 дітей, а також 78 медичних працівників.

Ми знову поставили рекорд щодо госпіталізації: за минулу добу в нас було госпіталізовано 330 людей". Вчора ми дуже швидко перейшли у відмітку 300 госпіталізованих, а сьогодні вже 330…

Ви бачите, що ми зростаємо щодня. У нас до лідерів додалися регіони, які ще два-три тижні тому не давали такої картини щодо кількості захворювань. Це і Одеська, і Харківська області.

В нас Львівська область продовжує демонструвати заповненість ліжок понад 50%.

На межі 50% перебувають зараз і місто Київ, і Чернівецька область, Рівненська область, Івано-Франківська область – ті області, де ми фіксуємо велику кількість захворюваних і велику кількість людей, які госпіталізуються".

Деталі: Міністр наголосив, що закликає дотримуватися карантинних правил, аби хворих було менше – і лікарі змогли надати допомогу всім, хто цього потребує.

Також Степанов наголосив, що в рівнях епідемічної небезпеки немає політичних міркувань.

Про це повідомляє pravda.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах