НС/кримінал  |  14.11.19  |  четвер
 

Корупція під час війни: у Генштабі відкидають звинувачення на 173 млн гривень

У Генеральному штабі відкидають звинувачення у корупційних діях, пов’язаних із закупівлею засобів зв’язку іноземного виробництва.

Втім, за версією слідства, працівники Міноборони України у 2017 році при закупівлі засобів зв’язку іноземного виробництва для потреб оборони у контракті не передбачили обов’язкової умови щодо одержання Україною відповідних компенсацій (офсетного договору) на загальну суму понад 173 млн грн.

Головною військовою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2. ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

На таку інформацію у Генштабі відповіли, що компенсації передбачені не були, і Апеляційний суд уже виніс рішення у цій справі.

«Так, рішенням Солом’янського суду м. Києва від 06.03.2018 у справі №760/27155/17 встановлено безпідствавність звинувачень у нібито непередбаченні обов’язкової умови щодо одержання Україною відповідних компенсацій за одним із контрактів на постачання засобів зв’язку іноземного виробництва. Зазначене рішення залишено без змін Апеляційним судом міста Києва»,

— ідеться у заяві ГШ ЗСУ.

Про це повідомляє sprotyv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e