НС/кримінал  |  25.08.13  |  неділя
 

В Сирії через хімічну атаку загинуло близько 360 осіб

Внаслідок імовірного використання хімічної зброї цього тижня в Сирії за останніми даними загинуло 355 людей.

Про це в суботу повідомили в міжнародній гуманітарній організації "Лікарі без кордонів". Організація посилається на інформацію, надану з лікарень у контрольованих повстанцями регіонах Сирії. 

Загалом в місцевості, де за повідомленням стався напад, впродовж трьох годин до лікарень потрапило майже 3 з половиною тисячі людей. Поки що немає можливості науково підтвердити чи спростувати факт хімічної атаки. Проте, як розповів директор організації у справах діяльності на місцях Барт Янссенс, синдроми ураження свідчать про масовий вплив нейротоксичного агента.

Водночас, за даними сирійської правозахисної організації, що діє в Лондоні, станом на суботу, 24 серпня, в Сирії від хімічного нападу загинуло 322 людини, серед них 54 дитини і 82 жінки. Окрім цього десятки людей досі вважаються зниклими безвісти.

Сирійські опозиціонери натомість говорять про значно більшу кількість жертв - до 1 тисячі 700 загиблих через численні удари ракетами з хімічними боєголовками в місцевості Гута, що охоплює столицю Дамаск. Поки що такі дані ніхто не спростовував. На думку представників опозиції, хімічні атаки провели урядові війська країни. А офіційна влада Сирії взагалі заперечує існування подібних атак.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e