НС/кримінал  |  27.05.20  |  середа
 

Кагарлицька міськрада: про роботу відділення поліції, де стався резонансний злочин

Кагарлицька міська рада у зв’язку зі зґвалтуванням поліцейськими 26-річної дівчини, 25 травня, ввечері, зібралася на позачергове засідання, на якому було ухвалено рішення визнати роботу відділення поліції міста незадовільною. Про це, з посиланням на пресслужбу, повідомляє “ТСН”.

“Обранці кагарлицької громади також постановили: під час здійснення атестації працівників відділення включити до складу атестаційної комісії представників громадськості та депутатів міської, районної рад, а рішення сесії мають направити до керівництва правоохоронних органів на рівні держави”,

— повідомляє пресслужба міської ради.

“Враховуючи стан криміногенної ситуації на території міста і району та беручи до уваги надзвичайну подію, що сталася в стінах Кагарлицького відділення поліції, в ніч із 23 на 24 травня, що спричинило обурення мешканців та напруженість у суспільстві й викликає недовіру до органів державної влади, сесія міської ради вирішила визнати роботу відділення поліції незадовільною. Таку ж оцінку дали депутати й роботі місцевої прокуратури, керівника якої також запросили на сесію, але він був відсутній”,

— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед причин такого стану справ у відділенні поліції міста на сесії обговорювалися такі:

часта зміна керівництва (за п’ять років було як мінімум шість начальників);
хронічний кадровий голод і підходи до його подолання (законодавці дозволили набирати в штат поліції навіть людей із погашеною судимістю);
слабке матеріально-технічне забезпечення.
Варто зазначити, що на сесії міської ради був присутнім і новопризначений тимчасовий керівник відділення Кагарлицького ВП Дмитро Литвин, який, разом з колегами, прибув до міста із Головного управління Національної поліції в Київській області.

Своєю чергою він запевнив, що докладе всіх зусиль для поліпшення ситуації у відділенні і результативності його роботи, зокрема й щодо не розкритих у минулому злочинів (вищеназваний резонансний злочин розслідує ДБР), закликавши всіх присутніх до співпраці й навіть запросивши компетентних людей до безпосередньої роботи в поліції.

Нагадаємо, 24 травня, до місцевої лікарні звернулася дівчина, 1994 року народження, із повідомленням про побиття та зґвалтування. З її слів, до цих правопорушень причетні співробітники поліції.

У Державному бюро розслідувань 25 травня повідомили, що оперативник та керівник одного з секторів Кагарлицького відділення поліції у Київській області катували та зґвалтували дівчину. Попередні дані розслідування свідчать про те, що оперуповноважений у ніч проти 24 травня викликав до відділення поліції м. Кагарлик дівчину як свідка — вдягав протигаз, застосовував кайданки та здійснював постріли з табельної зброї над головою.

Після цього кілька разів зґвалтував потерпілу. Крім цього, правоохоронці застосували фізичну силу до чоловіка, який у цей час перебував у приміщенні відділення поліції.

Погрожуючи потерпілому зґвалтуванням, правоохоронці ставили його на коліна, били по голові кийками, надягали протигаз та стріляли із пістолета табельної зброї над головою.

У результаті вказаних дій потерпілий отримав переломи ребер та носа. 26 травня двом поліцейським, які підозрюються у побитті та зґвалтуванні дівчини у Кагарлику, Державне бюро розслідувань повідомило про підозру.

Як з’ясувалось, один з поліціянтів, Микола Кузів працював у 40-й колонії Дрогобича.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e