НС/кримінал  |  15.01.20  |  середа
 

Вибух на нафтохімічному заводі в Іспанії: один загиблий і 8 постраждалих

Ще одна людина вважається безвісти зниклою.

В результаті вибуху на заводі BASF в каталонському місті Таррагона загинула щонайменше одна людина, вісім отримали поранення, одна людина вважається зниклою безвісти.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на La Vanguardia. Тіло жертви вибуху знайшли в будинку за два кілометри від епіцентру подій. Повідомляється, що ударна хвиля призвела до обвалу будинку, який поховав під собою свого жителя. В результаті вибуху одна людина, працівник заводу, вважається зниклим безвісти. Що ж стосується поранених, то екстрені служби нарахували вісьмох. Стан двох дуже важкий, у однієї особи травми меншою ступеня тяжкості, ще п'ять отримали незначні пошкодження.

Завод, на якому сталася аварія, — єдиний в Іспанії виробник етиленоксиду, хімічної сполуки, що використовується для виготовлення миючих засобів, розчинників та інших продуктів, а також гліколю, одного з основних сировинних матеріалів у виробництві пластмаси. Витоку токсичних речовин в результаті вибуху, за запевненнями влади, не сталося. Як повідомляв УНІАН раніше, в іспанській провінції Таррагона стався вибух на нафтохімічному заводі.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах