НС/кримінал  |  23.11.21  |  вівторок
 

Після звірячих ґвалтувань рідним батьком школярка скоїла спробу самогубства

Чоловік тривалий час ґвалтував доньку та знущався з сина на Хмельниччині.

Чоловік тримав свою сім’ю у постійному страху. З 11-річного віку п’ять років він регулярно ґвалтував доньку, через що вона скоїла спробу самогубства, – повідомили «Варта 1» в Офісі Генерального прокурора.

Батько також постійно бив старшого сина та вдавався до особливих знущань – зокрема обпік його жаром із печі та посеред зими на цілу ніч замкнув у холодному підвалі. Окрім того, засуджений змушував дітей до вживання канабісу, який вирощував вдома.

У травні 2021 педагоги звернулися до правоохоронців, виявивши в учня тілесні ушкодження.

Відомості про чоловіка буде  включено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд визнав винним місцевого мешканця у вчиненні розпусних дій щодо малолітньої доньки, зґвалтуваннях, вчинених повторно, незаконному позбавленні волі та спричиненні малолітньому тілесних ушкоджень, а також схиляння дітей до вживання наркотичних засобів (ч. ч. 3, 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 315 Кримінального кодексу України). Вироком Славутського міськрайонного суду його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах