НС/кримінал  |  11.10.18  |  четвер
 

Грабіжники скоїли напад на митний склад у Волинській області

20 невідомих зловмисників поцупили автівку, яка за рішенням суду була конфіскована

Це відбулось у місті Семенівка, що на Волинщині. Авто ауді а 6, що було оцінено експертами у майже 120 тис. гривень, було вкрадено із митного складу.

Наразі справу розслідують оперуповноважені з Національної поліції яких  після скоєння злочину викликала відомча охорона.

Як повідомив виконуючий обов’язки очільника Волинської митниці Євген Шелигацький, транспортний засіб у 2017 році було ввезено на територію України. Власником виявився громадянин Молдови.

В вересні 2018 року власник автівки скоїв одразу два правопорушення, коли виїжджав з території України. Він прострочив термін тимчасового ввезення транспортного засобу на українську територію і надав права користування машиною третій особі, яка має митні пільги.

З метою запобігання протизаконного використання машини митники склали протокол за статями 481 і 485 Митного кодексу України.

Автівку було конфісковано за рішенням суду і передано на склад Волинської митниці у м. Ратне. В той самий день близько двох десятків зловмисників зламали браму автостоянки і вивезли авто у невідомому напрямку.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах