НС/кримінал  |  13.01.22  |  четвер
 

На Буковелі побилися гості та працівники преміального готелю (ВІДЕО)

Про це йдеться у випуску новин Вікна.

У Карпатах зчинився скандал. Молодим людям не сподобався сніданок і вони попросили приготувати інший, адміністраторка закладу відмовила у проханні. Зчинився скандал, бійка, приїхали поліція та швидка. Кияни стверджують – їх побили працівники готелю.

До готелю з високим рейтингом приїхала компанія із восьми молодих людей.

Загальна вартість проживання, як стверджують у сюжеті дівчата, близько 80 тисяч гривень зі сніданками. Вартість сплачували на картку та готівкою.

У вартість входили сніданки, які спричинили скандал, адже було дуже не смачно.

“Ми з Анею особливо нічого не поїли. Я кажу “Дівчино, ви адміністратор?”. Вона сказала, що так. Я сказала, що мені не сподобався сніданок і чи можна замінити. Вона сказала, що завтра оберете інший, сьогодні нічого міняти не будемо. Те, що вам не сподобався омлет, це ваші проблеми. Я його куштую кожного ранку і мені все подобається”. Розвернулась і пішла. А я їй крикнула “вівця”,

– розповідають постраждалі.

Опісля дівчата підійшли до стійки адміністратора, яка за їх словами почала бити одну з них. В конфлікт жінок включилися хлопці киянок. До них прибігло троє чоловіків, ймовірно працівників готелю, які також почали битися.

Як йдеться у сюжеті, обидві сторони написали заяви до поліції.

Гості таки добули оплачені дні.

Однак як зазначає в коментарі до ситуації адвокатка Ганна Коновалова, на майбутнє потрібно вимагати від готелю договір про надання послуг. Таким чином буде доказ у суді.

Якщо ж здійснюється оплату на карту – обов’язково вказувати призначення платежу.

Переписування радить вести в письмовому вигляді – електронні листи, вайбер.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e