НС/кримінал  |  19.09.18  |  середа
 

Голки в австралійській полуниці: знайшли підозрюваного

Ягоди з металевими голками, які продавали у місцевих магазинах, спровокували паніку по всій країні.

Поліція Австралії заарештувала підлітка, який зізнався в тому, що підкладав голки у полуницю. 

Помічник комісара поліції штату Новий Південний Уельс Стюарт Сміт повідомив, що арештований хлопчик, скоріш за все, підкладав голки в полуницю заради веселощів, передає ВВС.

"Ми знайшли юнака, який зізнався у кількох пустощах, серед іншого і в тому, що підкладав голки в полуницю; ним будуть займатися служби по роботі з молоддю",

- сказав Сміт.

Перші голки у полуниці знайшли у штаті Квінсленд. Згодом ягоди з голками почали траплятися й жителям інших штатів. Покупці також повідомляли про гострі металеві предмети в бананах та яблуках.

Точна кількість постраждалих від голок в полуниці поки що невідома, влада повідомляє про щонайменше сотню скарг. Ці випадки швидко спровокували паніку як серед покупців, так і серед виробників фруктів.

Влада Квінсленда повідомила, що деякі торговельні партнери вже заблокували імпорт полуниці з Австралії.

Полиці з полуницею в багатьох супермаркетах Австралії спорожніли.

Повідомляють, що деякі виробники були змушені знищити весь врожай ягід після повідомлень про голки.

Влада Австралії терміново ввела додаткові заходи з контролю за експортом полуниці: тепер експортери, зокрема, повинні пропускати весь свій товар через металодетектори.

У середу прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон заявив, що влада хоче посилити покарання за псування фруктів. Зараз максимальний тюремний строк за такий злочин складає 10 років, проте тепер його запропонували збільшити до 15 років.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах