НС/кримінал  |  03.03.17  |  п'ятниця
 

Главі ДФС Насірову вручили підозру. У нього вже "інфаркт"

Детективи Національного антикорупційного бюро інкримінують голові Державної фіскальної служби збитки державі у розмірі 2 млрд грн. Насіров терміново ліг до лікарні з інфарктом.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров підозрюється в скоєнні дій, що завдали державі збитків на суму 2 млрд грн. Про це заявив начальник четвертого відділу Спеціальної антикорупційної прокуратури Роман Сівка.

За його слів, слідство вважає, що Насіров приймав необгрунтовані рішення про відстрочення рентної плати за видобуток корисних копалин. Це допомогло народному депутату Олександру Онищенко втілити в життя корупційні схеми.

Сівка зазначив, що коли детективи НАБУ прийшли в лікарню "Феофанія", щоб вручити Насіров повідомлення про підозру, їх не пустили, але детективи все ж потрапили всередину під виглядом медиків і вручили йому підозру.

Втім, адвокати Насірова заявили, що в цей час він був без свідомості. Після цього Насірова вивезли з лікарні на носилках. Зі слів лікарів, у Насірова діагностували інфаркт.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах