НС/кримінал  |  17.04.18  |  вівторок
 

Екс-соліста Львівської Опери звинуватили у шпигунстві і педофілії

Радник міністра МВС, нардеп Антон Геращенко 16 квітня повідомив, що екс-соліст балету Львівського Національного драмтеатру опери та балету мав стосунки з неповнолітньою.

У січні навколо Миколи Санжаревського вибухнув скандал - його запідозрили в підтримці та фінансуванні сепаратистів Донбасу, а згодом - звільнили з роботи. Сам артист усе заперечував.

Зараз йому закидають ще й шпигунство на користь Росії і розбещення 13-річної львівської школярки.

"Ось уже четвертий рік, як він веде подвійне життя, сподіваючись, що ніхто не дізнається, що впродовж усіх цих років він був активним поплічником російських спецслужб у інформаційній війні проти своєї Батьківщини. Окрім шпигунської діяльності Миколі Санжаревському доведеться відповісти за розбещення неповнолітньої дівчинки Вікторії, яку він не лише розбещував з 13 років, а й через яку вивідував інформацію про військову службу її брата в зоні АТО",

– написав Антон Геращенко у Facebook.

як доказ, Антон Геращенко наводить інформацію "Українського Кіберальянсу" та центру "Миротворець", які опублікували скріншоти особистих переписок в соцмережі ВК Миколи Санжаревського.

Серед оприлюднених матеріалів є переписка артиста з 13-річною Вікторією К. зі Львова. Як свідчать скріншоти, чоловік пропонував школярці інтимні стосунки, усвідомлюючи, що вона є неповнолітньою, а йому самому загрожує кримінальна відповідальність.

Крім того, Микола Санжаревський вивідував у Вікторії інформацію про службу її брата в зоні проведення АТО. Йшлося, зокрема про склад та кількість озброєння, яке надходило українським військовим від Міністерства оборони.

До слова, позиція самої Вікторії, судячи з переписки, також є проросійською. 

"Я цілий день на Холмі Слави, мені завтра комсомольський білет видають",

- написала дівчина в одному з повідомлень.

Також вона повідомила Санжаревському, що двоюрідний брат її матері є радником президента РФ з питань ядерної безпеки.

За інформацією "Миротворця", співрозмовниця Санжаревського – Вікторія Кокоткіна, учениця школи №45 м. Львова, у якій навчання проводиться російською мовою. Повідомляється також, що дівчина займалася балетом і можливо навчалася у Санжаревського - в Школі академічного та сучасного балету, яку артист створив у Львові.

Звинувачення у розбещенні дівчинки-підлітка Микола Санжаревський повністю заперечує, а опубліковані скріншоти переписки називає фальшивкою.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...