НС/кримінал  |  17.02.21  |  середа
 

Директорка «А-Банку» у Львові програла апеляцію щодо свого нетверезого водіння

Львівський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Юлії Турик, яку оштрафували на 10 тис. гривень. Її позбавили водійських прав за нетверезе водіння у центрі Львова.

На момент затримання вона була на посаді директорки «А-Банку». Про це повідомляє “zaxid.net“. У жовтні 2020 року Юлію Турик затримали п’яною на проспекті Свободи у Львові. Вона керувала позашляховиком “Lexus”  в стані сильного алкогольного сп’яніння. Перевірка на алкотестері показала 2,15 проміле алкоголю, що майже в 11 разів перевищує допустиму норму. Торік, у грудні, Галицький райсуд Львова визнав Турик винною та оштрафував її на 10,2 тис. гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом року. На засідання суду Юлія Турик та її адвокат не прийшли.

Порушниця подала апеляцію, у які вона вказала, що вважає постанову необґрунтованою. Вона вважає, що, оскільки суд розглянув справу без її участі, то позбавив її права довести свою невинуватість. Також стверджує, що не керувала авто у нетверезому стані. Дослідивши матеріали справи, зокрема відеозапис з місця події, на якому видно, як  Турик проходить перевірку на алкотестері, суддя залишив рішення Галицького райсуду без змін. Постанова апеляційного суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Про це повідомляє varta1

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e