НС/кримінал  |  08.06.21  |  вівторок
 

ДСНС: аварію на магістральному газопроводі на Прикарпатті вже локалізували

На магістральному газопроводі на Прикарпатті сталася розгерметизація, наразі аварію вже локалізували. Про це журналісту УНН повідомили у ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

Цитата:

“Наразі розгерметизацію на газопроводі локалізовано”,

- зазначили у відомстві.

Деталі

У вівторок, 8 червня, стало відомо про "вибух" на території Клузівського старостинського округу Угринівської громади на газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород".

Як уточнили у пресслужбі ДСНС згодом, йдеться не про цей транзитний газопровід. За їхніми даними, розгерметизація без послідуючого горіння сталася "8 червня о 12:05 поблизу села Клузів Івано-Франківського району на магістральному газопроводі (діаметром 500 мм, не транзитний, використовується для потреб України, ТОВ "Оператор ГТС України") "Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці".

"Станом на 13:45 спостерігається зменшення тиску витоку газу. Жертв та постраждалих немає. Підрозділами ДСНС проведено евакуацію двох мешканців з території дачного масиву, проводиться оповіщення населення. Житлові будинки на відстані 1 км та завод ПрАТ "Івано-Франківськцемент" на відстані 500 м. Проведено очеплення місця розгерметизації. Аварійною бригадою РЕМ проведено знеструмлення села Клузів",

- вказали у ДСНС.

За інформацією чергового ПАТ "Укртрансгаз", як вказано, о 13:00 перекрито аварійну ділянку (протяжністю 12,8 км). На газопостачання населених пунктів подія не вплинула. Проведено переключення подачі газу по обхідному газопроводу.

"За інформацією очевидців, стався хлопок частини газопроводу у місці переходу з землі на поверхню без послідуючого горіння. На місці події працює слідчо-оперативна група та вибухотехніки Нацполіції",

- додали у ДСНС.

Додамо

Це не перша аварія на газопроводі цього року. Так, 9 січня у компанії "Лубнигаз" повідомили, що на магістральному газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород", який обслуговує "Оператор газотранспортної системи України", стався вибух на ділянці поблизу села Калайдинці на Полтавщині.

Додамо, за даними ОГТСУ, експортний газопровід “Уренгой-Помари-Ужгород”, збудований у 1982-1984 роках, з’єднав Уренгойське газове родовище та газові родовища півночі Західного Сибіру у Росії із українським Ужгородом та кінцевими споживачами Центральної та Західної Європи.

Газопровід “Уренгой-Помари-Ужгород” входить до Західного транзитного коридору системи магістральних газопроводів України.

Про це повідомляє unn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах