НС/кримінал  |  18.03.22  |  п'ятниця
 

За час війни в Україні загинули 109 дітей, понад 130 поранені — Офіс генпрокурора

Про це повідомив Офіс генпрокурора з посиланням на ювенальних прокурорів.

Станом на 18 березня внаслідок збройної агресії РФ проти України загинули 109 дітей і понад 130 – поранені.

Найбільша кількість жертв зафіксована у Київській області — 55 дітей. Також зростає кількість загиблих дітей у таких областях:

Харківській – 34;
Донецькій – 26;
Чернігівській – 29;
Миколаївській – 20;
Житомирській – 15;
Сумській – 14;
Херсонській – 14.

Крім того, внаслідок бомбардувань та обстрілів російських військ пошкоджено понад 439 закладів освіти, з них 63 – повністю зруйновані. Найбільше шкіл постраждали у Донецькій (126), Харківській (77) та Миколаївській (39) областях. У столиці знищили 35 навчальних закладів.

В Офісі генпрокурора зауважили, що ця інформація не є остаточною, оскільки через продовження бойових дій неможливо оглянути місце події.

Що відомо

16 березня генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомила, що від початку російського військового вторгнення в Україну загинули вже 103 дитини.
За даними ЮНІСЕФ, кількість українських дітей-біженців, які разом з батьками рятуються від російської військової агресії, перевищила один мільйон. Більшість сімей виїхали до Польщі, Угорщини, Словаччини, Молдови та Румунії.
За попередніми оцінками ВООЗ, внаслідок розв'язаних Росією бойових дій в Україні постраждали 18 мільйонів людей, 6,7 мільйона з яких є внутрішньо переміщеними особами.

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e