НС/кримінал  |  19.04.19  |  п'ятниця
 

На Харківщині незаконно вирубали столітні дуби на 2 млн грн

Правопорушники не могли відповісти хто вони та звідки.

У п’ятницю, 19 квітня, стало відомо, що неподалік села Мокра Рокитна в Нововодолазькому районі Харківської області невідомі особи незаконно масово вирубали столітні дуби.

За словами депутата Харківської райради Артема Фісуна, до цього беззаконня долучилися декілька бригад. Саме вони вирубали дуби, яким було понад сто років. Їхній діаметр становив більше ніж 60-100 сантиметрів.

Згодом стало відомо, що в правопорушників не було жодного документа чи дозволу на вирубування дубів. Також вони не змогли відповісти на запитання – хто вони та звідки.

За півтора кілометра від місця вирубування за селом було знайдено 3-4 фури зрубаних дубів.

Як зазначає депутат, за попередніми розрахунками це буде два мільйони гривень вартості від зрубаних дерев.

«Ліси не підпорядковані лісгоспу. Їх повинні були прийняти на баланс органів місцевого самоврядування - райдержадміністрації. Але фактично або цього не зроблено, або райдержадміністрація заплющує на ці злочини очі», – повідомив Артем Фісун.

Активісти викликали на місце події поліцію та слідчо-оперативну групу для оформлення заяви та протоколу. У черговій частині Нововодолазького відділу поліції повідомили, що інформацію про незаконні дії щодо вирубування дубів було внесено в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах