НС/кримінал  |  26.05.21  |  середа
 

В Італії заарештували трьох підозрюваних у справі про обрив кабіни на канатній дорозі

Підозрюваним інкримінують вбивство з необережності.

В Італії заарештували трьох осіб у справі про обрив кабіни на канатній дорозі, унаслідок чого загинули 14 туристів. Усім підозрюваним інкримінують вбивство з необережності, повідомляє BBC.

Троє підозрюваних – це власник, директор і начальник управління компанії, яка керувала канатною дорогою. Слідчі заявили, що навмисно були відключені аварійні гальма (і троє підозрюваних про це знали), щоб уникнути блокування підйомника. Але коли буксирний трос порвався, гальмівна система не спрацювала. Один чиновник сказав, що підозрювані визнали, що аварійне гальмо було відключене через «несправності на канатній дорозі», які ремонтники не змогли виправити.

Офіційний представник охорони здоров’я Італії повідомив, що в аварії вижив лише п’ятирічний ізраїльтянин Ейтан Біран. Він почав виходити з медичної коми, хоча залишається у критичному стані. Хлопчика від удару прикрив батько, який загинув разом з іншими пасажирами.

Нагадаємо, кабіна впала на схил гори Моттароне біля озера Маджоре, що на півночі Італії. Через неспрацювання гальм у момент падіння вона рухалася зі швидкістю 100 км/год. Коли вона розбилася, на борту перебували пʼять сімей. Буксирний трос вийшов з ладу, коли кабіна дійшла до кінця свого 20-хвилинного шляху до вершини гори з курортного міста Стреза. Перед падінням було чутно гучне шипіння.Про це повідомляє zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e