НС/кримінал  |  11.08.20  |  вівторок
 

Андрій Богдан прокоментував підпал своєї автівки (відео)

У вівторок, 11 серпня автівку колишнього очільника ОП підпалили. Як видно на відео – це навмисний підпал. В поліції підтвердили інформацію.

Сам Андрій Богдан відреагував на підпал і написав звернення у Facebook.

“Сьогодні вночі невідома особа підпалила мій улюблений і задекларований автомобіль – “Тесла S”. Хоча втрата важка (автомобіль згорів вщент), але я не сприймаю це близько до серця. Звичайно всіх хвилює питання хто це зробив і чому? Оскільки це лише черговий момент в ряду кримінальних справ проти мене і моїх друзів і чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це, як погрозу від влади,”

– написав він.

Богдан у своєму дописі звинувачує представників влади. Однак не вказує кого саме.

“Крім того, прослідковується певний символізм – рівно пів року з того часу як я щасливим звільнився з посади Керівника Офісу Президента. Я розумію, що замовник цього злочину має певний кримінальний досвід, а його співучасники сидять у найвищих владних кабінетах, проте дорогенькі, кризові історії – моя робота. Перекладаю – це Ви зараз “бахнули керасінчіку у кастрік”.

Ну що ж, будемо зараз активно виводити Вас на чисту воду і постараємось забезпечити Вас комфортними умовами відбування покарання (про комфортні – не обіцяю,”

– пообіцяв Андрій Богдан.

Нагадаємо, Андрій Богдан звільнився у лютому цього року. Він був з президентом Володимиром Зеленським під час президентських виборів, сформував вертикаль влади після перемоги, запустив у роботу Офісу президента.

Про це повідомляє varta1

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах