НС/кримінал  |  24.05.22  |  вівторок
 

6-місячну дівчинку ґвалтували чайною ложкою

В Херсонській області повідомляють про вражаючу жорстокість росіян.

рф використовує зґвалтування і сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючою жорстокістю.

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, пише Dailylviv.com.

За її словами, за останню добу на телефонну лінію психологічної допомоги Уповноваженої звернулися особи з Олександрівки Херсонської  області, які надали дозвіл на публікацію інформації про факти сексуального насильства. 

"Двоє дівчаток 12 та 15 років зґвалтовані рашистами. 

Дівчинка 6 місяців, росіяни ґвалтували чайною ложкою.

Двоє хлопчиків-близнюків дворічного віку разом з мамою були вдома. Увірвалися 5 рашистів, один тримав матір, решта по двоє гвалтували малюків орально та анально. Діти загинули від отриманих розривів та втрати крові. 

Трирічного хлопчика на очах у матері зґвалтували два рашисти, від отриманих травм дитина померла",

- написала Денісова.

Вона наголосила, що сексуальне насильство суворо заборонено статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.

Зґвалтування як військовий злочин є найважчим злочином, а також однією із складових геноциду.

"Прошу заступника Генерального секретаря ООН - Спеціального представника з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Прамілу Паттен в рамках свого мандату ініціювати проведення відповідними органами рф розслідування цих фактів та притягнення до відповідальності винних осіб, а також вжиття заходів для попередження вчинення сексуального насильства російськими військами. 

Закликаю світову спільноту забезпечувати запровадження персональних санкцій проти політичних лідерів, військових командувачів росії та виконавців  цих страшних злочинів!"

- зазначила Уповноважена.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e