НС/кримінал  |  24.03.20  |  вівторок
 

21 тисячу медичних масок намагалися вивезти до Ізраїлю

Суд наклав арешт на вантаж.

Працівники приватного підприємства намагалися незаконно вивезти з України до Ізраїлю 21 тис. медичних масок вартістю понад 1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

«Прокуратура попередила спробу вивезення за кордон медичних масок вартістю понад 1 млн грн. За клопотанням, погодженим з прокурором, суд наклав арешт на вказаний вантаж»,

- йдеться в повідомленні.

За версією слідства, працівники одного з приватних підприємств, зловживаючи повноваженнями, намагались експортувати до Ізраїлю медичні маски під час дії заборони, визначеної постановою Кабінету міністрів. У кримінальному провадженні за фактом зловживання повноваженнями (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України) досудове розслідування триває, процесуальне керівництво здійснює Херсонська місцева прокуратура. Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів через поширення коронавірусу ухвалив рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня. До 1 червня уряд заборонив експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення населення необхідними засобами захисту.

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах