НС/кримінал  |  06.07.13  |  субота
 

16-річний хуліган поранив трьох мешканців Львівщини

Шістнадцятирічний мешканець Червонограда стріляниною з пневматичного пістолета завдав поранень декільком особам. Про це поінформувала прес-служба Львівського управління МВС.

За інформацією правоохоронців, спершу чергова частина Червоноградського міського відділу отримала повідомлення з приймального відділення лікарні. Потребуючи меддопомоги, туди зайшов вісімнадцятирічний місцевий мешканець.

У його черепі медпрацівники знайшли сторонній предмет. Потерпілий зізнався, що тілесних ушкоджень йому завдав хлопець, який видався йому знайомим. Він розпочав стрільбу із пневматичної зброї у подвір'ї будинку, що на вулиці Стуса. Згодом з подібними пошкодженнями до лікарні привезли двадцятидворічного місцевого мешканця.

Через деякий час підрозділ державної охорони отримав сигнал тривоги із крамниці, що на вул. Корольова. Продавець повідомила, що стала свідком стрілянини з пістолета, спрямованого на іншу особу. Тому й викликала міліцію.

Під час обстеження прилеглої території співробітникам Червоноградського ВДСО вдалося затримати шістнадцятирічного хлопця. В нього відібрали пневматичний пістолет KWC. Підозрюваний сказав, що зброю купив в одній із крамниць. Під час досудового розслідування цієї кримінальної справи виявили ще один злочин. Виявляється цей юнак поранив ще одного мешканця Червонограда. Саме того, в черепі якого медпрацівники виявили сторонній предмет, діагностувавши відкриту черепно-мозкову травму.

Відтак Червоноградський міськвідділ міліції вніс до ЕОДР кримінальну справу за ознаками ч.4 ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Санкції згаданої статті передбачають за скоєний злочин позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 4563

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах