Все  |  18.03.20  |  середа
 

Новий випадок інфікування COVID-19: хворий перебуває вдома

В Україні зареєстрували новий випадок інфікування COVID-19: хворий перебуває вдома.

Станом на ранок 18 березня у світі зафіксовано 198 006 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом COVID-19.

Медики зареєстрували перший випадок інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 на Київщині. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Хворим виявився мешканець області, який днями повернувся з-за кордону і відчув симптоми інфекції. Невдовзі він звернувся у центральну вірусологічну лабораторію Центру Громадського Здоров'я МОЗ України, де й підтвердився факт наявності коронавірусу. Зазначається, що хворий разом з близькими перебувають у самоізоляції вдома. За станом інфікованого наглядають медики. Станом на ранок 18 березня у світі зафіксовано 198 006 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом COVID-19. Спалах нового коронавірусу було зафіксовано наприкінці грудня 2019 року в найбільш густонаселеному місті Центрального Китаю – 12-мільйонному місті Ухань. Всесвітня організація охорони здоров'я визнала її надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу, охарактеризувавши як епідемію з численними осередками. Раніше в Україні було зафіксовано 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них два – летальних. У країні оголошено загальнонаціональний карантин, який триватиме до 3 квітня.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах