Все  |  10.08.18  |  п'ятниця
 

Новий смартфон Samsung повідомлятиме про погані фото

Якщо світлина буде розмитою або хтось із героїв закриє очі в момент зйомки, програма сповістить про те, що фото краще перезняти.

9 серпня у Нью-Йорку відбулася презентація нового флагманського смартфона компанії Samsung - Galaxy Note 9, передає ВВС.

Серед головних нововведень у порівнянні з попередньою моделлю - програмне забезпечення, що дозволяє виявляти невдалі знімки.

Функція виявлення поганих фото сповіщатиме власника Note 9 про такі недоліки: об'єкти на фото не в фокусі, бруд на об'єктиві, надто погане освітлення сцени, герої фото закрили очі у момент зйомки.

Також алгоритми намагатимуться проаналізувати відзняті фотографії та зрозуміти, що саме на них зображено. Якщо їм це вдасться, система зможе скоригувати яскравість, контраст, кольорову гаму та підбере інші вдалі налаштування зображення.

Важлива перевага - всі ці процеси не потребують інтернет-з'єднання.

Ця та декілька інших оновлених функцій камери працюють на основі системи штучного інтелекту. На думку аналітиків, Samsung запроваджує технології такого типу, аби не відставати від конкурентів з Huawei.

У порівнянні з Note 8 у Note 9 більший екран (6,4 дюйма замість 6,3), та кращий акумулятор, (працюватиме на 21% довше) і процесор (на 33% швидше).

Перша партія смартфонів почне продаватися 24 серпня. Базова версія коштуватиме приблизно 1150 дол., варіант із більшим об'ємом пам'яті - близько 1400 дол..

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах