Нещасний випадок  |  01.07.19  |  понеділок
 

Дрогобицький лісник випав з вікна готелю під час відрядження у Німеччині

Працівник Дрогобицького лісгоспу вже тиждень перебуває у штучній комі.

Лісничий Лішнянського лісництва ДП "Дрогобицьке лісове господарство" Роман Паленичак вже тиждень перебуває без свідомості внаслідок падіння з вікна готелю під час відрядження в Німеччині. У ніч з 23 на 24 червня працівник лісового господарства випав з третього поверху готелю міста Хемніц у Саксонії.

42-річний Роман Паленичак відвідував Німеччину разом з групою лісничих Львівщини в рамках закордонного відрядження задля обміну досвідом. Директор ДП "Дрогобицьке лісове господарство" Василь Матяшовський розповів, що його підлеглий випав з вікна внаслідок нещасного випадку.

"Мій заступник був з ним в номері. Можливо, Роман намагався відчинити вікно, бо в приміщенні було душно. Щоб дотягнутися став на унітаз і пішов донизу",

– припустив обставини нещасного випадку Василь Матяшовський.

Сусід постраждалого по номеру головний лісничий Дрогобицького лісгоспу Василь Кінаш розповів, що він не бачив моменту падіння Романа Паленичака, оскільки вже спав.

"Його знайшли вже зранку біля будинку. Мене розбудила поліція, перевіряли, що могло статися. Там санвузол, плитка. Він міг послизнутися",

– розповів Василь Кінаш.

Водночас співробітники німецької поліції перевіряють інші можливі версії інциденту.

Відомо також, що причиною падіння з вікна міг стати сомнамбулізм постраждалого.

Лісничого у важкому стані госпіталізували до місцевої лікарні. У нього діагностували численні переломи та розриви внутрішніх органів. Після хірургічних операцій чоловік перебуває у штучній комі. За словами медиків, в такому стані постраждалий перебуватиме ще три тижні.

Колеги Романа Паленичака припускають, що суми медичної страхівки може не вистачити на покриття всіх витрат.

"Дрогобицьке лісове господарство" надає фінансову допомогу постраждалому та його сім’ї, працівники підприємства також розпочали збір коштів на лікування лісничого.

Про це повідомляє Zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах