Все  |  23.12.16  |  п'ятниця
 

Названо головні наукові відкриття у сфері здоров'я 2016 року

Оприлюднено список найважливіших подій у сфері науки та медицині, що відбулися у цьому році.

Про це пише видання ВВС.

  1. Вчені відкрили можливість змінювати ДНК людини таким чином, щоб уникнути багатьох серйозних захворювань. Крім того, фахівці в сфері генної інженерії з США знайшли спосіб вирощування людських органів всередині свиней.
  2. Вирощування штучної шкіри вже не виглядає історією зі світу фантастики. Цього року група американських вчених провела ряд успішних розробок. Штучна шкіра виглядає як м'яка, еластична плівка, що можна використовувати при лікуванні опіків, хвороб шкіри або для косметичних цілей.
  3. У Великобританії медики розробили два нових препарати, що за короткий термін істотно зменшують деякі види ракових пухлин. Вчені провели випробування на 257 пацієнтках, у яких був рак грудей. У деяких випадках пухлини повністю зникали, в багатьох інших значно зменшилися.
  4. Відкрито новий метод лікування раку. Він полягає в модифікації крові пацієнтів, в результаті чого імунна система людини починає чинити опір раковим клітинам. У 90% смертельно хворих пацієнтів, що брали участь в експерименті почалася стадія ремісії.
  5. Вчені розшифрували "ген молодості", що впливає на зовнішність людини. Цікаво, що він був виявлений в ДНК рудих людей, які зазвичай виглядають молодшими за свої роки.
 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах