Наука та ІТ  |  19.02.18  |  понеділок
 

З'явилися вражаючі відео вулкана, що прокинувся в Індонезії

Виверження вулкана Синабунг сталося 18 лютого на індонезійському острові Суматра, передає агентство "Associated Press".

Згідно з повідомленням, стовп попелу від виверження піднявся на висоту понад 5 тис. метрів.

В індонезійському Національному агентстві з урегулювання лих повідомили, що хмари гарячого попелу поширилися на 4,9 тис. метрів у південному напрямку. За даними агентства, відомості про людські жертви не надходили.

Австралійське відомство, що займається спостереженнями за вулканічним попелом у регіоні, зі свого боку оголосило "червоний рівень" небезпеки для авіакомпаній.

Синабунг розміщений у північній частині острова. Вулкан височіє на висоті 2460 метрів над рівнем моря. На відстані 60 кілометрів від Синабунгу розташоване місто Медан. Попереднє виверження вулкана Синабунг було зафіксовано у грудні минулого року.

Як раніше повідомлялося, кількість стихійних лих у Європі може зрости в 50 разівТак вважають фахівці з Об'єднаного дослідницького центру Єврокомісії в Італії. Висновки вчених базуються на аналізі понад 2,3 тисячі катаклізмів, що сталися з 1981 по 2010 рік на європейському континенті. При складанні загальної картини враховувалися статистичні показники 28 країн Європи. Також до них додали дані Швейцарії, Норвегії та Ісландії. Дослідники розглядали кілька критеріїв, за якими можна оцінити ступінь вразливості населення: повені, посухи, цунамі, лісові пожежі та інше.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...