Наука та ІТ  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

Землі загрожує новий Тунгуський метеорит

Астероїд KI-9143 наближається до Землі. Таку інформацію оприлюднили дослідники з Університету Вашингтона, зазначивши, що впасти на планету він може в перших числах лютого 2018.

За словами фахівців, астероїд, який за розмірами можна порівняти з Тунгуським метеоритом, помітили на початку цього року. Вперше ж це небесне тіло потрапило в об'єктив телескопа у дев'яностих, і весь цей час астрономи його старанно вивчали.

Якщо астероїд досягне поверхні нашої планети, то, через його величезні розміри, загинуть люди принаймні в одному густонаселеному районі. Сила вибуху астероїда дорівнюватиме десяткам мегатонн у тротилі.

На думку деяких учених, затримати астероїд можуть два пояси метеоритів, які зустрінуться на шляху в небесного тіла. Загалом, як відзначають численні експерти, немає стовідсоткової ймовірності повного або часткового знищення Землі від космічних бомбардувань щонайменше впродовж 10-15 років.

Як повідомлялося, британські та американські вчені виступили зі спільним звітом для американської Національної академії наук. У ньому сказано, що протягом декількох сотень років умови для життя на Землі стануть неможливими для людини і більшості живих організмів. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах