Наука та ІТ  |  13.02.18  |  вівторок
 

Японці винайшли нові ліки від грипу

Експерти з японської компанії Shionogi & Co. оголосили про те, що розробили новий препарат проти грипу, який вбиває вірус за добу.

Єдиний реально діючий препарат проти грипу озельтамівір (Таміфлю) намагається зупинити поширення вірусу на моменті виходу нових вірусних частинок із зараженої клітини. Японські вчені створили речовину, яка зупиняє цикл на моменті "злому" клітинних механізмів виробництва білків і множення РНК вірусу.

Нові ліки буде працювати в 3 рази швидше Таміфлю. Крім того, для лікування ліками компанії Shionogi & Co. буде достатньо лише однієї дози, тоді як Таміфлю слід приймати двічі протягом 5 днів. При цьому вже через добу після прийому експериментального препарату людина перестає бути заразною для інших осіб.

Самі вчені повідомляють, що розробили препарат проти грипу, використавши наявні знання про роботу вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ).

Поки нові ліки перебувають на другому етапі клінічних досліджень. Досить імовірно, що вже в наступному році препарат з'явиться на території США.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1049

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах