Наука та ІТ  |  14.03.18  |  середа
 

Waymo показала поїздку пасажирів у безпілотному авто

У заїздах брали участь добровольці, що тестують сервіс повністю безпілотних таксі. Тест проводився без водія за кермом.

Waymo відома, як одна з провідних компаній-розробників безпілотних автомобілів. Наприклад, нещодавно влада штату Каліфорнія опублікували звіти розробників зі статистикою по втручанням водіїв-випробувачів в роботу автопілота. Автомобілі Waymo виявилися самостійними - водіям довелося втручатися в середньому один раз за майже дев'ять тисяч кілометрів шляху.

Компанія ще з минулого року тестує безпілотні автомобілі не тільки зі своїми співробітниками, що стежать за роботою автопілота, а й за участі добровольців. Спочатку для безпеки за кермом все одно перебував водій, але з недавнього часу компанія почала обмежені заїзди по дорогах загального користування з пасажирами на задніх сидіннях і без людини за кермом. Тепер компанія опублікувала записи деяких поїздок і показала, як реагують на самоврядні автомобілі звичайні люди. Наприклад, глава компанії розповів, що під час одного із заїздів пасажир заснув.

Варто зазначити, що під час первинних тестів з добровольцями в автомобілі все ж знаходиться співробітник компанії, але не на водійському сидінні.

Компанія проводить випробування автомобілів з пасажирами для підготовки до запуску публічного сервісу повністю безпілотних таксі в кінці 2018 року. Спочатку він відкриється в місті Фінікс штату Арізона, а потім розшириться і на інші американські міста.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах