Наука та ІТ  |  20.05.22  |  п'ятниця
 

Вступ-2022: українці зможуть скласти тест за кордоном

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, передає УНН.

Українські абітурієнти зможуть за кордоном скласти мультидисциплінарний національний тест для вступу до закладу вищої освіти. 

Підписано наказ, який затверджує перелік закордонних пунктів для проведення МНТ.

Цитата

"Упродовж останніх місяців я разом із колегами активно проводив перемовини з міністерствами освіти, представниками неурядових освітніх організацій європейських країн, а також із посольствами України для створення можливостей провести НМТ за кордоном. Наразі підтверджено домовленості з багатьма європейськими колегами та партнерами, а отже, українці, які вимушено покинули свою батьківщину через війну, зможуть скласти тестування та вступити до омріяних закладів вищої освіти України",

– повідомив Шкарлет.

Тимчасові екзаменаційні центри створять у 39 містах таких країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

Нагадаємо

Абітурієнти не зможуть скласти національний мультипредметний тест у чотирьох областях України: Донецькій, Луганській, Харківській і Херсонській, а також в АР Крим.

Сьогодні, 20 травня, стартує важливий етап для учасників НМТ – до 7 червня на інформаційній сторінці потрібно підтвердити участь.

Про це повідомляє unn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e