Наука та ІТ  |  06.02.20  |  четвер
 

В Україні запустили мобільний додаток "Дія" - Зеленський

За словами президента, відтепер 9 мільйонів українців зможуть користуватись посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своїх смартфонах.

Президент України Володимир Зеленський заявив про запуск мобільного додатку "Дія". Як передає кореспондент УНІАН, презентація відбулась сьогодні в Києві.

"Сьогодні ми презентуємо мобільний додаток "Дія". Відтепер він доступний у Apple store та Google Play",

- сказав Зеленський.

За словами президента, відтепер 9 мільйонів українців зможуть користуватись посвідченням водія і свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своїх смартфонах.

"Інші країни йдуть до цього роками. Ми змогли за півроку. І, наскільки мені відомо, Україна стала третьою країною Європи, яка має щось подібне",

- зауважив Зеленський.

Він наголосив, що на створення додатку не витрачено жодної гривні з державного бюджету. Як повідомляв УНІАН, Міністерство цифрової трансформації раніше заявило, що має намір запустити портал цифрової держави "Дія" ("Держава в смартфоні"), який поєднає в електронному форматі всі послуги, які держава надає громадянам і бізнесу. У міністерстві заявили, що впродовж 5 років переведуть надання всіх послуг у цифровий формат, а за три роки Україна увійде до ТОП-3 країн у сфері відкритих даних у світі. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук назвав реалізацію програми "Держава в смартфоні" однією із найпріоритетніших для уряду.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах