Наука та ІТ  |  08.11.18  |  четвер
 

"Volkswagen" представив автомобіль з трьома двигунами

Новий концепт-кар від "Volkswagen", на відміну від інших гібридів, буде обладнано двома електричними двигунами і одним бензиновим.

Про це пише журнал Naked science.

Новий автомобіль буде мати потужність загалом до 400 кінських сил і розвивати швидкість до 280 кілометрів на годину. Перший "класичний" безніновий двигун об'ємом 1.6 літра буде розміщено під капотом, він найпотужніший, адже має 295 кінських сил. Також його можна комбінувати з двома електромоторами, розміщеними ззаду, які в сукупності з бенізновим здатні видати 400 кінських сил.

За словами експертів, електродвигуни тут потрібні не для посилення потужності, а скоріше для підвищення економічності в кращих традиціях "Volkswagen". При цьому автомобіль має солідні показники швидкості (280 кілометрів на годину) і розгону від нуля до сотні (4.3 секунди). Водій може сам комбінувати роботу двигунів і підібрати зручний для себе режим. Наприклад функція "E-Mode" дозволяє проїхати 50 кілометрів на одній лише електричній тязі.

Крім того, сам автомобіль виглядає досить стильно і має футуристичний салон на двох осіб. 

Наразі точно невідомо, чи буде представлений автомобіль запущено в масове виробництво, поки він існує тільки у вигляді концепту.

Нагадаємо, що у Мережі з'явилися фото нового BMW 8-Series. Фотографії зроблені в Лас-Вегасі, в "Долині смерті" під час випробувань нового кабріолета.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1100

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах