Наука та ІТ  |  11.01.17  |  середа
 

Вчені висунули нову гіпотезу про походження Місяця

Ізраїльські дослідники нещодавно висунули нову гіпотезу про походження єдиного супутника Землі.

Про це повідомляє видання "Independent".

Як відомо, найбільш поширеною версією про походження Місяця, є те, що він колись відкололася від Землі внаслідок сильного удару. Однак тепер вчені припускають, що таких зіткнень могло бути кілька.

На думку вчених, можливо, раніше наша планета мала кілька супутників, які оберталися навколо неї. Вони утворилися внаслідок зіткнення Землі з декількома космічними об'єктами, і згодом "злиплися" між собою, утворивши той Місяць, який існує зараз. Ізраїльські дослідники припускають, що ці процеси могли тривати протягом мільйонів років. Зіткнення супутників відбувалися тому, що їх орбіти перетиналися і не були впорядкованими. Можливо, деякі з них також "відривалися" від Землі і зникали в просторах космосу.

Такі висновки вони зробили після проведення наукового дослідження з використанням методу моделювання. Близько 1000 тестів показали, що зіткнень Землі з різними космічними об'єктами могло бути більше 20, і в результаті кожного з них утворювався новий супутник. Це також пояснює той факт, що Місяць складається з тих же речовин, що і Земля.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...