Наука та ІТ  |  25.03.19  |  понеділок
 

Вчені винайшли новий метод очищення води

Традиційним методом очищення води перед її вживанням прийнято вважати кип'ятіння.

Однак науковці із Університету Нового Південного Уельсу вирішили змінити цей стереотип, придумавши новий метод, який по своїй суті є більш дешевим та ефективнішим. 

Напевно більшості людей на планеті відомо, що найбільш доступним та простим методом очищення води є кип'ятіння. Звісно ж існує й ряд інших варіантів, а саме: дезінфекція ультрафіолетом, хлорування, і так далі. Новітній методом, який за своєю суттю є кращим за всі вищезгадані навели фахівці Університету Нового Південного Уельсу. Для їхнього методу достатньо провести крізь рідину пухирці, наповнені вуглекислим газом.

Ця технологія за своєю особливістю і справді є доволі простою. Для досягнення потрібного результату вуглекислий газ потрібно нагріти до певної температури, а далі гарячі бульбашки проводять через воду. Таким чином вони знищують віруси і хвороботворні мікроорганізми. В ході проведених експериментів вияснилось, що нагрітий вуглекислий газ досить ефективно справляється зі своїм завданням. З його допомогою вдалось успішно знищити бактеріофаг MS2 і бактерії кишкової палички, попередньо поміщені в воду. Найбільш ефективною робота вуглекислого газу була при нагріванні його до 205 градусів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах