Наука та ІТ  |  15.10.19  |  вівторок
 

Вчені вважають головною проблемою колонізації Марса дефіцит продовольства

Вчені впевнені в тому, що основна проблема при колонізації Марса, з якою зіткнуться перші переселенці, буде полягати в дефіциті продовольства.

На їх переконання, при зростанні чисельності колонізаторів вони обов’язково зіткнуться з проблемою забезпечення себе їжею. Американська компанія SpaceX планує почати перші польоти на Марс вже у 2025 році. Ба більше, до 2028 року, за планами компанії, на Червоній планеті повинна з’явитися перша постійна база.

Після цього ракети будуть кожні 2 роки і 2 місяці доставляти до Марса нових колонізаторів. Але вчені вважають, що при збільшенні числа людей на марсіанській базі з’являться проблеми з їх забезпеченням продовольством. Американські дослідники, наприклад, вважають, що доставляння великих обсягів продовольства із Землі на Марс буде обходитися компанії занадто дорого.

Крім того, експерти відзначають і недостатню вивченість здійснення ряду земних біологічних процесів в умовах космосу і поверхні Марса, тому питання про самозабезпечення колонії продовольством поки залишається відкритим

 

Про це повідомляє cikavosti.com

 
 

Коментарі (2) перегляди: 912

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах